Audyt podatkowy przedsiębiorstwa

Jak możemy Ci pomóc?

Przegląd ogólny przedsiębiorstwa

Uzyskaj informację na temat kluczowych ryzyk, jakie wiążą się z dalszym prowadzeniem firmy

Szczegółowy audyt przedsiębiorstwa

Przekażemy Ci szczegółowe informacje o sytuacji prawnej i finansowej danego przedsiębiorstwa

Przegląd ogólny przedsiębiorstwa

Uzyskaj informację na temat kluczowych ryzyk, jakie wiążą się z dalszym prowadzeniem firmy

Szczegółowy audyt przedsiębiorstwa

Przekażemy Ci szczegółowe informacje o sytuacji prawnej i finansowej danego przedsiębiorstwa

Kontakt

Przegląd ogólny przedsiębiorstwa

Czy chciałbyś mieć szczegółowe informacje odnośnie danej firmy?

Od 15 lat prowadzimy przeglądy prawne i finansowe różnej wielkości jednostek. Uzyskany efekt ma rozwiać wątpliwości związane z poprawnością prowadzonych ksiąg rachunkowych oraz ryzykami prawnymi. Z usługi tej korzystają w szczególności nowi właściciele lub członkowie organów spółek, a także dotychczasowi decydenci mający wątpliwości odnośnie do poprawności istniejących procesów biznesowych i ryzyk prawnych w danej jednostce. 

W ramach usługi przeglądu ogólnego firmy zajmiemy się:

Szczegółowy audyt przedsiębiorstwa

Zamierzasz zbyć lub nabyć przedsiębiorstwo?

Chcesz skontrolować prawidłowość wybranych procesów w swojej firmie?

Nasz zespół specjalistów kompleksowo udzieli Ci wsparcia w całym tym przedsięwzięciu. Unikniesz istotnego ryzyka związanego z zakupem przedsiębiorstwa lub przedstawisz potencjalnemu nabywcy Twojej firmy rzetelną informację odnośnie jej sytuacji ekonomicznej i prawnej. Będziemy asystować Ci na każdym etapie takiej transakcji. Pomożemy Ci też zadbać o prawidłowość modelu biznesowego lub planowanego przedsięwzięcia w Twojej firmie. 

W ramach usługi szczegółowego audytu przedsiębiorstwa zajmiemy się:

Na czym polega audyt podatkowy przeprowadzany przez BDB Consulting z Łodzi?

Audyt podatkowy, którego podejmuje się BDB Consulting z Łodzi, polega na poddaniu badaniu wszystkich zdarzeń gospodarczych, które mogą mieć wpływ zarówno na pojawienie się, jak i zakres obowiązku podatkowego w Państwa przedsiębiorstwie. W tym celu, jak wspomnieliśmy, przeprowadzamy skrupulatną analizę rozliczeń podatkowych, która umożliwia identyfikację zaległości bądź oszczędności podatkowych, wskazanie ewentualnych ryzyk podatkowych, a także minimalizację oraz usunięcie powstałych dotychczas nieprawidłowości. Dzięki temu Państwa przedsiębiorstwo uniknie możliwych sankcji karno-skarbowych i podatkowych.

Chcą Państwo zadbać o bezpieczeństwo przedsiębiorstwa oraz jego stabilny rozwój? Nasza firma BDB Consulting zapewnia kompleksowe wsparcie dużym, średnim, jak i małym firmom. Nasze usługi nie obejmują wyłącznie księgowości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, chcąc stale się rozwijać, od 15 lat przeprowadzamy również audyty podatkowe w naszym biurze w Łodzi. Zespół naszych specjalistów zadba o wnikliwą ocenę aktualnego stanu rozliczeń podatkowych, a także przeanalizuje wszelkie obszary, w których może wystąpić ryzyko podatkowe w Państwa firmie

Dlaczego warto zdecydować się na audyt podatkowy przez naszą firmę z Łodzi?

Klienci BDB Consulting, którzy zlecili nam przeprowadzenie audytu podatkowego swojego przedsiębiorstwa z Łodzi mogą liczyć nie tylko na profesjonalne wykonanie usługi. Nasi specjaliści służą pomocą oraz merytoryczną wiedzą na każdym kroku, dzięki temu są Państwo w stanie zapobiec wystąpieniu sytuacji kryzysowych związanych z kwestiami ekonomicznym oraz prawnymi.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem przez naszą firmę audytu podatkowego swojej firmy, to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Nasz zespół postara się rozwiać wszystkie Państwa wątpliwości i zadbać o komfort oraz bezpieczeństwo Waszej firmy.

Skontaktuj się z nami

Będzie nam bardzo miło Cię poznać

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego