Obsługa prawna

Jak możemy Ci pomóc?

Zmiany formy prawnej działalności

Wykorzystaj potencjał swojej firmy – z powodzeniem zmień formę prawną działalności i zachowaj efektywność

Windykacja
należności

Postaw na sprawdzone rozwiązania–skorzystaj z naszej pomocy w kwestii windykacji należności i odzyskaj spokój.

Bieżące doradztwo prawne i podatkowe

Działaj zgodnie z prawem – wybierz porady i konsultacje prawne i podatkowe specjalistów BDB Consulting. 

Obsługa
korporacyjna

Zapewnij swojej firmie profesjonalną pomoc–pozwól nam zadbać o obsługę korporacyjną i przekonaj się, że organizacja pracy ma znaczenie. 

Postępowanie sądowe i administracyjne

Nie ryzykuj przyszłości swojej firmy–zdobądź partnera biznesowego, na którego zawsze można liczyć

Obsługa procesów restrukturyzacyjnych

Zyskaj kompleksowe wsparcie prawne w procesach restrukturyzacyjnych swojej firmy

Co wyróżnia BDB Consulting

Dlaczego warto powierzyć nam obsługę prawną?

Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby–stawiamy na partnerskie relacje i szczerość–to dla nas najlepszy fundament profesjonalnej współpracy.

Śledzimy zmiany w obowiązujących przepisach i wiemy, jak je interpretować–zawsze dla Twojego dobra.

Dajemy Ci możliwość współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin prawa–outsourcing usług prawnych BDB Consulting to oszczędność czasu i funduszy Twojej firmy. 

jesteśmy, by wam pomóc

Dołącz do grona naszych
zadowolonych klientów

Zobacz, jak na współpracy z BDB Consulting skorzystali inni.

Hanna Zdanowska

Prezydent Miasta Łodzi

Dzięki zaangażowaniu BDB CONSULTING Sp. z o.o. mieliśmy szansę zorganizować wydarzenie, w którym wzięło udział 146 uczestników. Państwa wsparcie pozwoliło nam otoczyć właściwą opieką 24 przedsięwzięcia biznesowe.

Kinga Chelińska - Barańska

Country Manager DIGITAL WORKFORCE Sp. z o.o.

Z BDB CONSULTING współpracujemy od początku naszej obecności na polskim rynku. Korzystamy z usług księgowych, kadrowych i płacowych oraz usług prawnych. Cenimy sobie szybki kontakt i indywidualne podejście do klienta. Polecam

Emil Jałocha

Prezes Zarządu Ciepłownia Sp. z o.o.

Korzystamy z usług BDB CONSULTING od bardzo wielu lat. Otrzymujemy szerokie wsparcie, w tym specjalistyczne wymagane dla naszej branży. Dla planujących długoterminową relację, polecam

Zobacz więcej opinii

Pomoc prawna łódź

Obsługa prawna

Obsługa prawna obejmuje usługi i wsparcie ekspertów z wielu dziedzin prawa. Korzystają z niej przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa, ale również jednostki administracji publicznej, organizacje i osoby prywatne. Nawet największe przedsiębiorstwa, które posiadają własne działy prawne, korzystają z doradztwa kancelarii zewnętrznych. Zakres porad prawnych dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta, a dogłębna znajomość przepisów, stosowanych interpretacji oraz możliwości prawnych oferowane w ramach tych porad, znacząco ułatwia prowadzenie przedsiębiorstwa.

Bez względu na zakres, obsługa prawna musi być kompleksowa i świadczona na jasnych, znanych klientowi zasadach. Duże znaczenie ma bogate doświadczenie i profesjonalizm kancelarii, a także zatrudnianie przez nie profesjonalistów, którzy na bieżąco aktualizują wiedzę z zakresu przepisów prawa.

Pomoc prawna w Łodzi

Porady prawne dla podmiotów gospodarczych obejmują wiele zagadnień. Głównie jest to pomoc prawna z zakresu:

 •       zmian form prawnych działalności gospodarczej,
 •       windykacji należności,
 •       doradztwa prawnego i podatkowego,
 •       obsługi korporacyjnej,
 •       postępowania sądowego i administracyjnego,
 •       obsługi procesów restrukturyzacyjnych.

Pomoc prawna w Łodzi, świadczona przez firmę BDB Consulting, jest kompleksowym wsparciem w wielu różnych sprawach. Wymaga ona znajomości prawa gospodarczego, prawa spółek, prawa pracy oraz regulacji z innych obszarów. Obejmuje również przygotowanie dokumentacji oraz umów, wsparcie w negocjacjach i reprezentowanie klienta. Dzięki temu ma on możliwość bezpiecznego rozwoju oraz skutecznego zwiększania konkurencyjności.

Zmiany formy prawnej działalności

Dlaczego warto zmienić formę prawnej działalności z BDB Consulting?

Optymalizacja procesów gospodarczych związana jest często z koniecznością zmian w strukturach przedsiębiorstwa. Z pomocą BDB Consulting przekształcenie formy prawnej działalności lub restrukturyzacja mogą przynieść Twojej firmie same korzyści.

Kto może najbardziej skorzystać ze zmiany formy prawnej działalności?

Jednoosobowi przedsiębiorcy oraz spółki cywilne i jawne, które osiągnęły duże rozmiary gospodarcze. Zmiana formy prawnej działalności w takiej sytuacji jest najskuteczniejszym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa i zachowania efektywności w działaniach firmy. 

Działamy kompleksowo

Zapewniamy prawidłowość dokumentacji prawnej i oferujemy sprawdzone narzędzia księgowe niezbędne do sprawnego przejścia procesu zmiany form prawnych prowadzonej działalności lub restrukturyzacji

Mamy wiedzę i doświadczenie

Przeprowadziliśmy już kilkaset, zakończonych sukcesem, zmian w strukturze firm naszych klientów–przez 25 lat naszej pracy rozwiązywaliśmy problemy, z którymi problemy miała nasza rynkowa konkurencja.

Windykacja należności

Próbujesz bezskutecznie odzyskać należności?

Zdaj się na BDB Consulting już od 10 lat w imieniu naszych klientów prowadzimy czynności windykacyjne.

Skutecznie. 

Tobie i Twojej firmie też możemy pomóc ponieważ masz do tego prawo

W ramach usługi windykacyjnej w imieniu Twojej firmy zajmiemy się:

Bieżące doradztwo prawne i podatkowe

Potrzebujesz porady prawnej bądź podatkowej?

Nasz zespół prawny, złożony z radców prawnych i adwokatów, służy Ci pomocą.

 

Skorzystaj z naszej wiedzy i naszego doświadczenia zyskaj pewność dzięki konsultacjom prawnym i podatkowym związanym z bieżącą działalnością Twojej firmy

W ramach usługi bieżącego doradztwa prawnego i podatkowego zajmiemy się:

Obsługa korporacyjna

Zajmiemy się obsługą korporacyjną Twojej firmy.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, czy pracujesz w wielkiej korporacji działającej na rynkach międzynarodowych obsługa korporacyjna BDB Consulting jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

 

Dzięki wsparciu naszych specjalistów zyskasz pewność, że wszystkie Twoje działania i wdrożone procedury są zgodne z prawem.

W ramach usługi bieżącego doradztwa prawnego i podatkowego zajmiemy się:

Obsługa postępowań sądowych i administracyjnych

Stoimy po stronie naszych Klientów.

Zawsze występujemy po stronie naszych klientów również w przypadku postępowań sądowych i administracyjnych. Wiedza na temat niebezpieczeństw związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej umożliwia nam szybką i skuteczną odpowiedź na przewidywalne i nieprzewidywalne sytuacje.

W ramach usługi bieżącego doradztwa prawnego i podatkowego zajmiemy się:

Obsługa prawna procesów restrukturyzacyjnych

Planujesz restrukturyzację swojej firmy?

Zgłoś się do BDB Consulting–z nami możesz liczyć na kompleksowe wsparcie w prawnych aspektach reorganizacyjnych wraz z opracowaniem dokumentacji związanej z przekształceniem, łączeniem lub podziałem przedsiębiorstw.

Sprawdź, jak możesz skorzystać z naszej pomocy w kwestiach księgowych związanych z restrukturyzacją Twojej firmy.

Prawo spółek w Łodzi

Obsługa prawna spółek obejmuje wszelkie sprawy z zakresu tworzenia oraz funkcjonowania spółek. Specjaliści prawa spółek w Łodzi wspierają przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu zgodnie z obowiązującymi regulacjami. To cenna pomoc z obszaru:

 •       doradztwa,
 •       przygotowania projektów uchwał, umów, regulaminów i pozostałej dokumentacji,
 •       asystowania podczas posiedzenia wspólników,
 •       wsparcia prawnego związanego z bieżącym funkcjonowaniem,
 •       zatwierdzenia sprawozdania finansowego,
 •       reprezentowania przed sądami, urzędami itp.,
 •       audytu wewnętrznego i wielu innych.

Usługi te są w wielu przypadkach niezbędne dla efektywnego działania spółek. Współpraca ze specjalistami w dziedzinie prawa jest dla przedsiębiorców skuteczną metodą zabezpieczenia interesów i rozwoju w przyszłości. Profesjonalna firma udziela spółkom kompleksowego wsparcia, świadczy usługi w sprawach księgowych. Pomaga również w rozwiązywaniu problemów prawnych, optymalizacji podatkowej i prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

Windykacja należności w Łodzi

Windykacja należności obejmuje wiele działań, które mają na celu wyegzekwowanie spłaty długu. W takiej sytuacji stosuje się środki określone w przepisach prawnych. Rozpoczęcie procedury windykacyjnej może wynikać z przedłużającej się zwłoki w spłacie należności. Ma ona skłonić dłużnika do uregulowania określonych kwot. Wyspecjalizowana firma przeprowadzi ją profesjonalnie i skutecznie.

Zakres podejmowanych działań w ramach windykacji jest bardzo szeroki. Można zdecydować się na windykację polubowną, która jest łagodna dla dłużników. Ma ona na celu osiągniecie porozumienia i wypracowanie kompromisu między stronami. Firma windykacyjna np. wysyła do dłużnika monity, przypomina mu również o długu telefonicznie. W przypadku windykacji twardej, wsparcie specjalistów polega na skierowaniu sprawy na drogę postępowania sądowego lub egzekucyjnego (komorniczego).

W Łodzi windykacja należności może być zrealizowana sprawnie, dzięki profesjonalistom z firmy BDB Consulting. Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty.

Skontaktuj się z nami

Będzie nam bardzo miło Cię poznać

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego