Księgowość Łódź

Jak możemy Ci pomóc?

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Optymalizuj wydatki związane z rachunkowością – wybierz model obsługi księgowej do Twojej firmy

Doradztwo
podatkowe

Zapewnij bezpieczeństwo firmie – skorzystaj z doradztwa podatkowego i bieżącej analizy zagrożeń

Księgowość małych
firm i start-upów

Zadbaj o poprawność działań księgowych od podstaw, zagwarantuj sobie bezpieczną przyszłość

Kontakt

Co wyróżnia BDB Consulting

Dlaczego warto powierzyć nam obsługę księgową Twojej firmy?

Wiemy więcej i możemy więcej… zrobić dla Ciebie i Twojej firmy – kompleksowość naszych usług oszczędzi Twój czas i pieniądze

Jesteśmy specjalistami, dlatego zawsze wiemy, jak Ci pomóc–wnaszym zespole znajdzieszbiegłych rewidentów, certyfikowanychksięgowych, radcę prawnego i adwokata.

Świadczymy usługi w języku angielskim, według międzynarodowych standardów sprawozdawczych–część naszych klientów to podmioty zagraniczne i firmy, które pozostają w transgranicznych relacjach prawnych i biznesowych.

Charakteryzuje nas skuteczność działania–efekty naszej (współ)pracy zauważysz wcześniej, niż się tego spodziewasz. Po prostu nie zamierzamy tracić Twojego czasu.

jesteśmy, by wam pomóc
Dołącz do grona naszych
zadowolonych klientów

Zobacz, jak na współpracy z BDB Consulting skorzystali inni.

Hanna Zdanowska

Prezydent Miasta Łodzi

Dzięki zaangażowaniu BDB CONSULTING Sp. z o.o. mieliśmy szansę zorganizować wydarzenie, w którym wzięło udział 146 uczestników. Państwa wsparcie pozwoliło nam otoczyć właściwą opieką 24 przedsięwzięcia biznesowe.

Kinga Chelińska - Barańska

Country Manager DIGITAL WORKFORCE Sp. z o.o.

Z BDB CONSULTING współpracujemy od początku naszej obecności na polskim rynku. Korzystamy z usług księgowych, kadrowych i płacowych oraz usług prawnych. Cenimy sobie szybki kontakt i indywidualne podejście do klienta. Polecam

Emil Jałocha

Prezes Zarządu Ciepłownia Sp. z o.o.

Korzystamy z usług BDB CONSULTING od bardzo wielu lat. Otrzymujemy szerokie wsparcie, w tym specjalistyczne wymagane dla naszej branży. Dla planujących długoterminową relację, polecam

Zobacz więcej opinii

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

BDB Consulting – Twoja księgowość w najlepszych rękach!

Doświadczenie i wiedza zdobyte przez ponad 25 lat działalności umożliwiają nam skuteczne wsparcie księgowe dla zróżnicowanych klientów – podmiotów gospodarczych, organizacji społecznych, partii politycznych i związków wyznaniowych. Jesteśmy pewni, że możemy pomóc również Tobie.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych to nasza specjalność

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia specjalistów BDB Consulting. Postaw na oszczędność i bezpieczeństwo – przenieś na nas pełną odpowiedzialność za rozliczenia podatkowe i prawidłowość danych bilansowych.

Pełna obsługa księgowa

Zyskaj pewność i komfort w pełni – przekaż nam całość dokumentacji księgowej, a nasi specjaliści zajmą się wszystkimi kwestiami księgowymi, w tym obowiązkami związanymi z:

Pełna obsługa księgowa zapewni Ci komfort organizacyjny i pozwoli na zmniejszenie wydatków związanych z utrzymaniem personelu i przestrzeni biurowej. Stosujemy nowoczesne narzędzia informatyczne eliminujące dokumentację papierową i zapewniające szybki dostęp do informacji.

Częściowa obsługa księgowa

Wybierz obsługę dopasowaną do Twoich możliwości i potrzeb – przekaż nam część obszaru księgowości. Podpowiadamy: z reguły klienci decydują się na samodzielne fakturowanie i realizację płatności.

 

Częściowa obsługa księgowa to sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie – to my ponosimy odpowiedzialność za księgi i przygotowanie płatności w systemie bankowym.

Księgowość „in house”

Klienci z sektora średnich i dużych przedsiębiorstw cenią sobie księgowość w opcji „in house” – zarówno w przypadku pełnej, jak i częściowej obsługi księgowej.

 

Jak realizujemy księgowość „in house”? Specjaliści ds. księgowości BDB Consulting prowadzą księgi rachunkowe bezpośrednio (lub nadzorują ich prowadzenie) w siedzibie klienta – to oszczędne i wygodne rozwiązanie, również dla Twojej firmy, dzięki któremu unikniesz komplikacji związanych z urlopami bądź niewystarczającymi kwalifikacjami Twoich pracowników.

Doradztwo podatkowe

Zapewnij swojej firmie bezpieczeństwo – zamów konsultację z zakresu doradztwa podatkowego

Ryzyko podatkowe to rodzaj ryzyka, które występuje w każdym biznesie – również w Twoim. Opóźnienia bądź nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych oraz nieoptymalne zarządzanie wydatkami mogą Twoją firmę kosztować wiele nieprzyjemności finansowych. Analiza podatkowa przeprowadzona przez doświadczonych specjalistów BDB Consulting umożliwi Ci uniknięcie sankcji, kar oraz pozwoli na zachowanie zdolności kredytowej.

W ramach usług doradztwa podatkowego dla Twojej firmy:

Księgowość małych firm i start-upów

Zarządzasz małym przedsiębiorstwem? Jesteś rozwijającym się dopiero start-upem?

Zadbaj o prawidłowość procedur księgowych i zapewnij swojej firmie bezpieczną przyszłość oraz stabilny rozwój – z usługą księgowości dla małych przedsiębiorstw BDB Consulting.

 

Dołącz do grona naszych klientów, którzy nie prowadzą księgowości w formie ksiąg rachunkowych lub wdrażają nowy pomysł na biznes, ale chcą mieć wszystko… pod kontrolą.

Co możemy zrobić dla Ciebie i dla Twojego przedsiębiorstwa?

Wszystko to możemy zrobić on-line wykorzystując nowoczesne narzędzia księgowości elektronicznej.

Jakie usługi księgowe oferuje nasza firma ?

Nasza firma, chcąc zapewnić kompleksowe wsparcie dla firm w sprawach księgowych, oferuje szereg usług, które pomogą w efektywnym zarządzaniu przedsiębiorstwem o każdej wielkości, równocześnie dbając o jego bezpieczną przyszłość. Świadczone przez nas usługi księgowe w Łodzi obejmują prowadzenie ksiąg rachunkowych, w tym pełną księgowość, która w połączeniu z wiedzą naszych pracowników pozwoli na efektywne zoptymalizowanie wydatków Państwa przedsiębiorstwa. Oprócz tego jako nowoczesne biuro księgowe z Łodzi prowadzimy również doradztwo podatkowe. Dzięki temu wielu naszych dotychczasowych klientów może poznać szczegóły ewentualnych zagrożeń i zadziałać prewencyjnie w celu utrzymania swoich biznesów na współczesnym rynku. Nie jest nam obca również księgowość dla mniejszych firm, a przede wszystkim start-upów, działających na terenie Łodzi i nie tylko. W tym celu chętnie wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania umożliwiające owocną współpracę.

Pełna księgowość - kompleksowe wsparcie dla firm w Łodzi

Pełna księgowość, którą wykonujemy na terenie Łodzi, dotyczy prowadzenia ksiąg rachunkowych przedsiębiorstwa zgodnie z Ustawą o Rachunkowości. Nasze działania mają na celu rzetelne, jasne, a przede wszystkim prawidłowe odzwierciedlenie operacji gospodarczych dokonanych przez firmę. Jest to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, proponowane w szczególności dużym przedsiębiorstwom, których celem jest nieustanny rozwój oraz pozyskiwanie nowych klientów. Powierzenie naszej firmie pełnej księgowości w Łodzi wiąże się z poprawnym oraz rzetelnym dokonywaniem rozliczeń i – co więcej – bezpieczeństwem przechowywanych danych. Wychodząc naprzeciw klientom, biorąc równocześnie pod uwagę rozwój technologiczny w BDB Consulting, stosujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania informatyczne, pozwalające na zminimalizowanie tradycyjnych form dokumentów na rzecz cyfrowych plików. Dzięki temu każdemu klientowi jesteśmy w stanie zapewnić szybki dostęp do wszelkich danych.

Profesjonalna księgowość a rozwój małych przedsiębiorstw

Prowadzą Państwo niewielkie przedsiębiorstwo i szukają rozwiązania, które pozwoli zabezpieczyć biznes na długie lata? Naszą propozycją jest skorzystanie z usług księgowych, które świadczymy na terenie Łodzi. Z pomocą doświadczonych pracowników BDB Consulting rozwiążą Państwo ewentualne i niekiedy niespodziewane problemy prawne, zadbają o prawidłowe prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, a nawet otrzymają wsparcie w rozliczeniach z fiskusem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki temu nie tylko jesteśmy w stanie zaplanować od podstaw model organizacji Państwa przedsiębiorstwa, ale i zadbać o jego prawidłowy rozwój zgodny z powszechnie obowiązującymi przepisami oraz wymogami prawnymi.


Jeśli są Państwo zainteresowani usługami naszego biura księgowego z Łodzi, to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Nasi specjaliści chętnie doradzą Państwu w oborze najdogodniejszego rozwiązania, które pozwoli zadbać o przyszłość firmy.

Szukają Państwo godnego zaufania biura księgowego na terenie Łodzi? Nasza firma – BDB Consulting świadczy usługi księgowe w Łodzi od blisko 30 lat. Na przestrzeni lat mieliśmy okazję dogłębnie zrozumieć potrzeby naszych klientów i sprostać im wyzwaniom. Aktualnie nasza firma świadczy szereg usług: pełną księgowość, częściową obsługę księgowości oraz księgowość „in house” dla dużych, średnich i małych firm. Ze względu na wieloletnie doświadczenie oraz nieustanną chęć poszerzania wiedzy, oferowane przez nas działania w ramach księgowości na terenie Łodzi są prowadzone zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa oraz regulacjami. Dzięki temu mamy pewność, że klienci, którzy powierzyli nam swoje zaufanie, zarządzanie wydatkami czy rozliczenia podatkowe, nie muszą się martwić o efektywny rozwój swojego przedsiębiorstwa.

FAQ

Znamy się na księgowości, ale wiemy, że nie każdy w mieście Łódź musi posiadać szczegółową wiedzę, gdy chodzi o usługi księgowe. Dlatego jedną z rzeczy, która nas wyróżnia, jest podejście do obsługi klienta. Stawiamy na przejrzystość podejmowanych działań. Chodzi tu nie tylko o profesjonalne przedstawienie wszystkich możliwych opcji, lecz także zaprezentowanie ich w sposób zrozumiały dla osób spoza branży. Jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową współpracę. Przekłada się ona na korzystne wyniki klientów BDB CONSULTING SP. Z O.O. Nie trzeba nam wierzyć na słowo, ponieważ najlepsze potwierdzenie stanowią opinie naszych dotychczasowych klientów. Na tej liście znajduje się wiele uznanych firm oraz organizacji m.in. Country Manager DIGITAL WORKFORCE oraz miasto Łódź. Warto postawić na profesjonalne biuro księgowe, które zagwarantuje odpowiednie profity dla Państwa przedsiębiorstwa.

Naszą ofertę kierujemy do firm o różnym profilu działalności. Jesteśmy w stanie wesprzeć przedsiębiorstwa z rozmaitych branż, ponieważ w zespole posiadamy ekspertów z wielu dziedzin. Mowa o biegłych rewidentach, certyfikowanych księgowych, radcach prawnych oraz adwokatach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować pełną księgowość dla instytucji prowadzących działalność w Łodzi. Swoje finanse mogą powierzyć nam zarówno polskie firmy, jak i międzynarodowe koncerny, gdyż usługi świadczymy także w języku angielskim. Stosujemy się do międzynarodowych standardów sprawozdawczych. Posiadamy w tym zakresie spore doświadczenie. Już teraz współpracujemy z zagranicznymi podmiotami, pozostającymi w transgranicznych relacjach prawnych oraz biznesowych. W każdym przypadku skutecznie sięgamy po przepisy, które przyniosą największą korzyść naszym klientom i partnerom.

Pełna księgowość w naszym rozumieniu polega na wzięciu na siebie odpowiedzialności za rozliczenia podatkowe i prawidłowość danych bilansowych firm z miasta Łódź. Pod tym pojęciem kryją się m.in.: kalkulacje podatkowe, sprawozdawczość, wystawianie dokumentów sprzedaży oraz magazynowych, czy też obsługa płatności. W ten sposób zapewnią sobie Państwo wygodę na kilku polach. Przede wszystkim zyskuje się komfort organizacyjny. Po drugie biuro księgowe z Łodzi pozwala zmniejszyć wydatki związane z utrzymaniem personelu lub powierzchni biurowej. Trzeba też pamiętać, że profesjonalne firmy jak BDB CONSULTING SP. Z O.O. stosują nowoczesne narzędzia informatyczne. Skutecznie eliminujemy dokumentację papierową, stawiając na rozwiązania cyfrowe. Dzięki temu dokumenty są dobrze zabezpieczone, a dostęp do nich pozostaje szybki i wygodny. Dodatkowo oferujemy księgowość w Łodzi “in house”.

Zdecydowanie tak! Księgowość prowadzona przez profesjonalne biuro przyniesie korzyści nie tylko dużym firmom z miasta Łódź. To także świetna opcja dla przedsiębiorstw, które dopiero pojawiły się na rynku. Oddanie ksiąg rachunkowych w ręce specjalistów pozwoli w 100% skupić się na prowadzonym biznesie. Dzięki temu nie trzeba znać zawiłych przepisów lub śledzić nieustannie zmieniającego się prawa. Czas ten można poświęcić na sprawy kluczowe z punktu widzenia start-upu. Co ważnie współpracę z nami można podjąć na różnych zasadach. Chętnie podejmiemy się długoterminowego współdziałania, ale pozostajemy także otwarci na jednorazową pomoc. W jej ramach jesteśmy w stanie zaoferować np. konsultację z zakresu doradztwa podatkowego w Łodzi. Usługi księgowe obejmują m.in.: analizę poprawności dokonanych rozliczeń, raport z audytu, oraz opracowanie i wdrożenie procedur “samokontroli”.

Skontaktuj się z nami

Będzie nam bardzo miło Cię poznać

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego