Księgowość

Jak możemy Ci pomóc?

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Optymalizuj wydatki związane z rachunkowością – wybierz model obsługi księgowej do Twojej firmy

Doradztwo
podatkowe

Zapewnij bezpieczeństwo firmie – skorzystaj z doradztwa podatkowego i bieżącej analizy zagrożeń

Księgowość małych
firm i start-upów

Zadbaj o poprawność działań księgowych od podstaw, zagwarantuj sobie bezpieczną przyszłość

Co wyróżnia BDB Consulting

Dlaczego warto powierzyć nam obsługę księgową Twojej firmy?

Wiemy więcej i możemy więcej… zrobić dla Ciebie i Twojej firmy – kompleksowość naszych usług oszczędzi Twój czas i pieniądze

Jesteśmy specjalistami, dlatego zawsze wiemy, jak Ci pomóc–wnaszym zespole znajdzieszbiegłych rewidentów, certyfikowanychksięgowych, radcę prawnego i adwokata.

Świadczymy usługi w języku angielskim, według międzynarodowych standardów sprawozdawczych–część naszych klientów to podmioty zagraniczne i firmy, które pozostają w transgranicznych relacjach prawnych i biznesowych.

Charakteryzuje nas skuteczność działania–efekty naszej (współ)pracy zauważysz wcześniej, niż się tego spodziewasz. Po prostu nie zamierzamy tracić Twojego czasu.

jesteśmy, by wam pomóc

Dołącz do grona naszych
zadowolonych klientów

Zobacz, jak na współpracy z BDB Consulting skorzystali inni.

Hanna Zdanowska

Prezydent Miasta Łodzi

Dzięki zaangażowaniu BDB CONSULTING Sp. z o.o. mieliśmy szansę zorganizować wydarzenie, w którym wzięło udział 146 uczestników. Państwa wsparcie pozwoliło nam otoczyć właściwą opieką 24 przedsięwzięcia biznesowe.

Kinga Chelińska - Barańska

Country Manager DIGITAL WORKFORCE Sp. z o.o.

Z BDB CONSULTING współpracujemy od początku naszej obecności na polskim rynku. Korzystamy z usług księgowych, kadrowych i płacowych oraz usług prawnych. Cenimy sobie szybki kontakt i indywidualne podejście do klienta. Polecam

Emil Jałocha

Prezes Zarządu Ciepłownia Sp. z o.o.

Korzystamy z usług BDB CONSULTING od bardzo wielu lat. Otrzymujemy szerokie wsparcie, w tym specjalistyczne wymagane dla naszej branży. Dla planujących długoterminową relację, polecam

Zobacz więcej opinii

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

BDB Consulting – Twoja księgowość w najlepszych rękach!

Doświadczenie i wiedza zdobyte przez ponad 25 lat działalności umożliwiają nam skuteczne wsparcie księgowe dla zróżnicowanych klientów – podmiotów gospodarczych, organizacji społecznych, partii politycznych i związków wyznaniowych. Jesteśmy pewni, że możemy pomóc również Tobie.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych to nasza specjalność

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia specjalistów BDB Consulting. Postaw na oszczędność i bezpieczeństwo – przenieś na nas pełną odpowiedzialność za rozliczenia podatkowe i prawidłowość danych bilansowych.

Pełna obsługa księgowa

Zyskaj pewność i komfort w pełni – przekaż nam całość dokumentacji księgowej, a nasi specjaliści zajmą się wszystkimi kwestiami księgowymi, w tym obowiązkami związanymi z:

Pełna obsługa księgowa zapewni Ci komfort organizacyjny i pozwoli na zmniejszenie wydatków związanych z utrzymaniem personelu i przestrzeni biurowej. Stosujemy nowoczesne narzędzia informatyczne eliminujące dokumentację papierową i zapewniające szybki dostęp do informacji.

Częściowa obsługa księgowa

Wybierz obsługę dopasowaną do Twoich możliwości i potrzeb – przekaż nam część obszaru księgowości. Podpowiadamy: z reguły klienci decydują się na samodzielne fakturowanie i realizację płatności.

 

Częściowa obsługa księgowa to sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie – to my ponosimy odpowiedzialność za księgi i przygotowanie płatności w systemie bankowym.

Księgowość „in house”

Klienci z sektora średnich i dużych przedsiębiorstw cenią sobie księgowość w opcji „in house” – zarówno w przypadku pełnej, jak i częściowej obsługi księgowej.

 

Jak realizujemy księgowość „in house”? Specjaliści ds. księgowości BDB Consulting prowadzą księgi rachunkowe bezpośrednio (lub nadzorują ich prowadzenie) w siedzibie klienta – to oszczędne i wygodne rozwiązanie, również dla Twojej firmy, dzięki któremu unikniesz komplikacji związanych z urlopami bądź niewystarczającymi kwalifikacjami Twoich pracowników.

Doradztwo podatkowe

Zapewnij swojej firmie bezpieczeństwo – zamów konsultację z zakresu doradztwa podatkowego

Ryzyko podatkowe to rodzaj ryzyka, które występuje w każdym biznesie – również w Twoim. Opóźnienia bądź nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych oraz nieoptymalne zarządzanie wydatkami mogą Twoją firmę kosztować wiele nieprzyjemności finansowych. Analiza podatkowa przeprowadzona przez doświadczonych specjalistów BDB Consulting umożliwi Ci uniknięcie sankcji, kar oraz pozwoli na zachowanie zdolności kredytowej.

W ramach usług doradztwa podatkowego dla Twojej firmy:

Księgowość małych firm i start-upów

Zarządzasz małym przedsiębiorstwem? Jesteś rozwijającym się dopiero start-upem?

Zadbaj o prawidłowość procedur księgowych i zapewnij swojej firmie bezpieczną przyszłość oraz stabilny rozwój – z usługą księgowości dla małych przedsiębiorstw BDB Consulting.

 

Dołącz do grona naszych klientów, którzy nie prowadzą księgowości w formie ksiąg rachunkowych lub wdrażają nowy pomysł na biznes, ale chcą mieć wszystko… pod kontrolą.

Co możemy zrobić dla Ciebie i dla Twojego przedsiębiorstwa?

Wszystko to możemy zrobić on-line wykorzystując nowoczesne narzędzia księgowości elektronicznej.

Skontaktuj się z nami

Będzie nam bardzo miło Cię poznać

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego