Biuro rachunkowe Łódź

Każdy przedsiębiorca, rozpoczynając działalność gospodarczą, może martwić się koniecznością dokonywania rozliczeń podatkowych, które muszą być przygotowane i obliczone zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ich zawiłość i ciągłe zmiany sprawiają, że można pogubić się w terminach i wymaganiach, jakie stawia przed nami fiskus. W takiej sytuacji warto wziąć pod uwagę współpracę z BDB Consulting. Jesteśmy doświadczonym biurem rachunkowym w Łodzi. Cechuje nas ogromna wiedza i profesjonalizm, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie rozliczenia dokonywane były w sposób sumienny, zgodny z przepisami i terminowy. Zaufało nam już wielu klientów, dlatego zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty biura rachunkowego w Łodzi. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza uczyni wszystko, aby wspomóc w prowadzeniu działalności przedsiębiorstwa.

Business woman working in finance and accounting Analyze financ

Co wyróżnia BDB Consulting

Usługi rachunkowe - Łódź

Nasze usługi świadczymy dla przedsiębiorstw i osób fizycznych. Oferujemy rozliczanie PIT-ów rocznych dla firm i osób fizycznych, a także:
  • karty podatkowej – comiesięczne naliczanie podatku do zapłaty i sporządzanie rozliczeń rocznych;
  • ryczałtu ewidencjonowanego – prowadzenie ewidencji, naliczanie podatku, sporządzanie rocznych deklaracji;
  • księgi przychodów i rozchodów – prowadzenie księgi poprzez ewidencjonowanie kosztów i przychodów, a także prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia oraz sporządzanie deklaracji rocznych, kwartalnych i miesięcznych;
  • księgi handlowej – ewidencjonowanie operacji, sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, bilansu oraz rachunku zysków i strat.
Kompleksowość świadczonych usług i nasze ogromne doświadczenie daje pewność, że rozliczenia dokonywane są na bieżąco, a cała dokumentacja firmowa jest prowadzona w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa, co pozwoli przedsiębiorcom skupić się na bieżącej działalności firmy.

Rachunkowość - Łódź

W naszym biurze rachunkowym w Łodzi oprócz świadczenia usług związanych z rozliczeniami podatkowymi, prowadzimy także kadry i płace. Zajmujemy się rozliczaniem wynagrodzeń, a także prowadzeniem akt osobowych zatrudnionych pracowników. Co ważne, rozliczamy zarówno pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, jak i umowy cywilnoprawne. Zajmujemy się również comiesięcznymi deklaracjami ZUS, sporządzaniem list płac, zgłaszaniem do ZUS i wyrejestrowywaniem. Warto wiedzieć, że w ramach współpracy sporządzamy PIT-y roczne za pracowników, np. PIT-16, PIT-40 oraz PIT-11. To kompleksowość świadczonych usług, dlatego już dziś warto skorzystać z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów będzie usatysfakcjonowany współpracą, a wszystko przez profesjonalizm i ogromne doświadczenie naszej wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Zachęcamy do kontaktu, chętnie doradzimy dobór optymalnych rozwiązań, które pozwolą na poprawę sytuacji Państwa firmy w zakresie bieżącej księgowości

US Individual income tax return. Accountant working with US tax forms

Co wyróżnia BDB Consulting

Rozliczenia podatkowe - Łódź

Dokonywanie rozliczeń podatkowych to jeden z najważniejszych obowiązków każdego przedsiębiorcy i osób fizycznych. W naszym biurze podatkowym dokonujemy rozliczeń PIT-ów rocznych, a także rozliczeń firm. Prowadzimy za naszych klientów:

  • karty podatkowe;
  • rozliczenia według ryczałtu ewidencjonowanego;
  • rozliczenia w ramach księgi przychodów i rozchodów;
  • rozliczenia według ksiąg rachunkowych.

Wspomagamy w wysyłaniu obowiązkowych rozliczeń do fiskusa, a także w rozpoczęciu działalności. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może zająć się bieżącą działalnością swojej firmy, nie martwiąc się o poprawność dokonywanych rozliczeń podatkowych. Dołączając do grona naszych klientów, możecie mieć Państwo pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem.

Skontaktuj się z nami

Będzie nam bardzo miło Cię poznać

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego