Kadry i płace Łódź - Outsorcing/doradztwo

Jak możemy Ci pomóc?

Podstawowa obsługa
płacowo-kadrowa

Skorzystaj z outsourcingu obsługi płacowo-kadrowej–zoptymalizuj budżet swojej firmy i oszczędź więcej, niż Ci się wydaje.

Rozszerzona obsługa
płacowo-kadrowa

Zadbaj o swoich pracowników i zyskaj partnera biznesowego, który zajmie się formalnościami i... szkoleniami Twoich pracowników.

Podstawowa obsługa
płacowo-kadrowa

Skorzystaj z outsourcingu obsługi płacowo-kadrowej–zoptymalizuj budżet swojej firmy i oszczędź więcej, niż Ci się wydaje.

Rozszerzona obsługa
płacowo-kadrowa

Zadbaj o swoich pracowników i zyskaj partnera biznesowego, który zajmie się formalnościami i... szkoleniami Twoich pracowników.

Kontakt

Co wyróżnia BDB Consulting

Dlaczego warto powierzyć nam obsługę płacowo-kadrową Twojej firmy?

Szczególną uwagę przykładamy do terminów–dbamy, aby wszystkie formalności zostały dopełnione w odpowiednim czasie. 

Dopasowujemy naszą ofertę do Ciebie, a nie Ciebie do naszej oferty–słuchamy Cię i jesteśmy otwarci na feedback, dzięki temu możemy być (dla Ciebie) jeszcze lepszym partnerem biznesowym

Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji kontaktujemy się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób e-mailowo, telefonicznie lub przez komunikatory w mediach społecznościowych. 

jesteśmy, by wam pomóc
Dołącz do grona naszych
zadowolonych klientów

Zobacz, jak na współpracy z BDB Consulting skorzystali inni.

Hanna Zdanowska

Prezydent Miasta Łodzi

Dzięki zaangażowaniu BDB CONSULTING Sp. z o.o. mieliśmy szansę zorganizować wydarzenie, w którym wzięło udział 146 uczestników. Państwa wsparcie pozwoliło nam otoczyć właściwą opieką 24 przedsięwzięcia biznesowe.

Kinga Chelińska - Barańska

Country Manager DIGITAL WORKFORCE Sp. z o.o.

Z BDB CONSULTING współpracujemy od początku naszej obecności na polskim rynku. Korzystamy z usług księgowych, kadrowych i płacowych oraz usług prawnych. Cenimy sobie szybki kontakt i indywidualne podejście do klienta. Polecam

Emil Jałocha

Prezes Zarządu Ciepłownia Sp. z o.o.

Korzystamy z usług BDB CONSULTING od bardzo wielu lat. Otrzymujemy szerokie wsparcie, w tym specjalistyczne wymagane dla naszej branży. Dla planujących długoterminową relację, polecam

Zobacz więcej opinii

Podstawowa obsługa płacowo-kadrowa

Outsourcing obsługi kadrowo-płacowej to prosty sposób na redukcję kosztów

Outsourcing obsługi kadrowo-płacowej jest doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które chcą zoptymalizować swój budżet i przenieść odpowiedzialność za rozliczenia z pracownikami. Ty też skorzystaj ze wsparcia BDB Consulting w obsłudze płacowo-kadrowej i przekonaj się, jak bardzo Ci się to będzie opłacać. 

Twoja firma pod opieką specjalistów

Gwarantujemy Ci najwyższą jakość usług–nad poprawnością dokumentacji i rozliczeń w Twojej firmie czuwać będzie zespół złożony ze specjalisty ds. kadrowo-płacowych oraz radcy prawnego. Dzięki temu unikniesz problemów związanych z zatrudnianiem pracowników, opracowywaniem i prowadzeniem dokumentacji oraz kalkulacją wynagrodzeń. Dodatkowo zyskasz pewność, że w Twojej firmie wszystko jest w porządku–odpowiedzialność za powyższe czynności zostanie przeniesiona na BDB Consulting.

W ramach podstawowej obsługi kadrowo-płacowej dla Twojej firmy:

Udostępniamy nowoczesne narzędzia informatyczne dające pracownikom dostęp do wszystkich danych odnośnie do przebiegu ich zatrudnienia, a pracodawcą pełną kontrolę nad wynagrodzeniami i czasem pracy pracowników

Rozszerzona obsługa płacowo-kadrowa

Zadbaj o swoich pracowników i zyskaj partnera biznesowego, który zajmie się formalnościami i szkoleniami Twoich pracowników.

Rozszerzona oferta obsługi kadrowo-płacowej to jeszcze większa wygoda dla Ciebie i Twoich pracowników oraz jeszcze większe korzyści z outsourcingu

W ramach rozszerzonej obsługi kadrowo-płacowej, wraz z czynnościami z zakresu podstawowego, zajmiemy się również:

usługi kadrowe łódź

Kadry i płace w Łodzi

Obsługa kadrowo-płacowa obejmuje wiele czynności związanych ze sprawami pracowniczymi i regulowaniem danin publicznych w obszarze zatrudniania pracowników. Rzetelne i profesjonalne prowadzenie dokumentów oraz wszelkich rozliczeń wymaga specjalistycznej, rozległej wiedzy, bez względu na rozmiar czy profil działalności przedsiębiorstwa. Zadania te można powierzyć własnemu, wewnętrznemu działowi. Jednak często stosowanym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnych firm. Jest ono niezwykle korzystne, również pod względem finansowym. Przede wszystkim gwarantuje, że wszystkie działania będą wykonane we właściwy sposób i w odpowiednich terminach.

Usługi kadrowe w Łodzi

Usługi kadrowe obejmują wiele czynności. Ich zakres w dużym stopniu zależy od specyfiki i wielkości danej firmy. Wymagają też dopełnienia wszelkich obowiązków, które związane są z zatrudnianiem, funkcjonowaniem i zwalnianiem pracowników. Wśród najpopularniejszych zadań z tego obszaru wymienić należy:

Usługi kadrowe w Łodzi, świadczone przez firmę BDB Consulting, cechuje niezwykle szeroki zakres. Warto pamiętać, że są one ważne z punktu widzenia prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Muszą być zgodne z porządkiem prawnym, prowadzone w sposób przejrzysty i rzetelny.

Outsourcing kadr i płac w Łodzi

Outsourcing kadr i płac jest przekazaniem spraw z tego zakresu zewnętrznej, wyspecjalizowanej firmie. Dzięki temu można uzyskać wiele korzyści, np. znaczne obniżenie kosztów, pewność wysokiej jakości usług, brak konieczności zatrudniania pracowników działu kadr i płac. Jest to rozwiązanie dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Outsourcing kadr i płac w Łodzi wiąże się z profesjonalnym realizowaniem procesów pracowniczych przez specjalistów z firmy BDB Consulting. Dzięki temu obsługa kadrowo – płacowa prowadzona jest z zapewnieniem bezpieczeństwa danych i ciągłością obsługi. Wybór naszej firmy doradczej jest decyzją na długi czas. Zapewniamy  kompleksowe wsparcie dla firm, niezbędną pomoc w sprawach księgowych, także rozwiązywanie bieżących problemów prawnych przedsiębiorców. Prowadzimy księgi rachunkowe, możemy przeprowadzić audyt podatkowy oraz optymalizację podatkową. Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty.

Skontaktuj się z nami

Będzie nam bardzo miło Cię poznać

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego