Kadry i płace

Jak możemy Ci pomóc?

Podstawowa obsługa
płacowo-kadrowa

Skorzystaj z outsourcingu obsługi płacowo-kadrowej–zoptymalizuj budżet swojej firmy i oszczędź więcej, niż Ci się wydaje.

Rozszerzona obsługa
płacowo-kadrowa

Zadbaj o swoich pracowników i zyskaj partnera biznesowego, który zajmie się formalnościami i... szkoleniami Twoich pracowników.

Co wyróżnia BDB Consulting

Dlaczego warto powierzyć nam obsługę płacowo-kadrową Twojej firmy?

Szczególną uwagę przykładamy do terminów–dbamy, aby wszystkie formalności zostały dopełnione w odpowiednim czasie. 

Dopasowujemy naszą ofertę do Ciebie, a nie Ciebie do naszej oferty–słuchamy Cię i jesteśmy otwarci na feedback, dzięki temu możemy być (dla Ciebie) jeszcze lepszym partnerem biznesowym

Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji kontaktujemy się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób e-mailowo, telefonicznie lub przez komunikatory w mediach społecznościowych. 

jesteśmy, by wam pomóc

Dołącz do grona naszych
zadowolonych klientów

Zobacz, jak na współpracy z BDB Consulting skorzystali inni.

Podstawowa obsługa płacowo-kadrowa

Outsourcing obsługi kadrowo-płacowej to prosty sposób na redukcję kosztów

Outsourcing obsługi kadrowo-płacowej jest doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które chcą zoptymalizować swój budżet i przenieść odpowiedzialność za rozliczenia z pracownikami. Ty też skorzystaj ze wsparcia BDB Consulting w obsłudze płacowo-kadrowej i przekonaj się, jak bardzo Ci się to będzie opłacać. 

Twoja firma pod opieką specjalistów

Gwarantujemy Ci najwyższą jakość usług–nad poprawnością dokumentacji i rozliczeń w Twojej firmie czuwać będzie zespół złożony ze specjalisty ds. kadrowo-płacowych oraz radcy prawnego. Dzięki temu unikniesz problemów związanych z zatrudnianiem pracowników, opracowywaniem i prowadzeniem dokumentacji oraz kalkulacją wynagrodzeń. Dodatkowo zyskasz pewność, że w Twojej firmie wszystko jest w porządku–odpowiedzialność za powyższe czynności zostanie przeniesiona na BDB Consulting.

W ramach podstawowej obsługi kadrowo-płacowej dla Twojej firmy:

Udostępniamy nowoczesne narzędzia informatyczne dające pracownikom dostęp do wszystkich danych odnośnie do przebiegu ich zatrudnienia, a pracodawcą pełną kontrolę nad wynagrodzeniami i czasem pracy pracowników

Rozszerzona obsługa płacowo-kadrowa

Zadbaj o swoich pracowników i zyskaj partnera biznesowego, który zajmie się formalnościami i szkoleniami Twoich pracowników.

Rozszerzona oferta obsługi kadrowo-płacowej to jeszcze większa wygoda dla Ciebie i Twoich pracowników oraz jeszcze większe korzyści z outsourcingu

W ramach rozszerzonej obsługi kadrowo-płacowej, wraz z czynnościami z zakresu podstawowego, zajmiemy się również:

Skontaktuj się z nami

Będzie nam bardzo miło Cię poznać

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego